Členství

Členství v našem klubu je prestižní záležitost. Náš klub je oficiální Babetta klub zapsaný v rejstříku firem s vlastním IČO a disponuje řádnými klubovými stanovy. Jsme hrdi na náš klub a na to, co jsme dokázali vybudovat. Je za námi vidět kus práce – administrace největších Babetta fór na FB, úspěšná organizace hromadných srazů, pořádání profesionálních závodů, sranda soutěží, výroba doplňků na Babettu, konzultační činnosti, atd.

Jsme přátelský kolektiv, který vždy drží slovo a je na nás spolehnutí. Chceš patřit mezi nás? Tak nám dej o sobě vědět, že bys měl/a zájem vstoupit do našeho klubu. Myslíme na všechny. Ať již na ty, kteří mají Babetty jako životní styl, tak i na ty, kteří by nás chtěli na dálku jen podporovat a zapojit se do klubového života jen minimálně. Tvoje představa o členství se individuálně prodiskutuje a napasuje na klubové stanovy, které je možné v případě velmi specifického členství dokonce i upravit.

Členství nevznikne lusknutím prstu někde u piva, ale bude třeba řádně nejdříve vyplnit přihlášku. O přijetí nového člena budou hlasovat členové klubu na nejbližší valné hromadě nebo na akci, kde bude přítomna většina členů klubu a o této skutečnosti se provede zápis. Oficiálně se pak staneš členem až po složení členského příspěvku k danému termínu a tvé členství zanikne po nezaplacení členského příspěvku nebo písemně či slovně vyjádřenému zájmu o vystoupení z klubu směrovanému představenstvu (k dispozici jsou na vyžádání stanovy klubu, kde je tohle podrobně rozepsáno).