Členství

Členství v našem klubu je prestižní záležitost. Jsme hrdi na náš klub a na to, co jsme dokázali vybudovat. Je za námi vidět kus práce – administrace největších Babetta fór na FB, úspěšná organizace hromadných srazů, pořádání profesionálních závodů, sranda soutěží, výroba doplňků na Babettu, konzultační činnosti, atd. Jsme přátelský kolektiv, který vždy drží slovo a je na nás spolehnutí. Chceš patřit mezi nás? Pokud je na tebe spolehnutí, Babetty jsou pro tebe srdeční záležitost a chceš se aktivně podílet na chodu a aktivitách klubu, tak neváhej a ozvi se nám. Nevadí, pokud jsi zdaleka. My také nejsme všichni z Brna, ale prostě si ten čas najdeme a navštěvujeme se, i když to máme k sobě třeba skoro 100km.

Členství v klubu přináší spoustu výhod. Máme třeba slevy na nákup dílů, dostaneš se k unikátnímu internímu klubovému know how, poznáš lidi, kteří v Babetta komunitě něco znamenají (konstruktéři z Považské Bystrice, ladiči, výrobci dílů, apod..), můžeš zažít netradiční projížďky a dovolené na Babettě a postupně si třeba za naší asistence postavit Babettu, která pojede velmi svižně a bude ti dělat jen samou radost. V případě zájmu se můžeš podílet dokonce i na vývoji nových/alternativních náhradních dílů na Babetty.

Přijmutí nového člena do našeho klubu neproběhne hned, ale bude trvat nějakou dobu. Jistě budeš s námi souhlasit, že každý klub je hlavně o jeho členech a my nechceme mít v klubu problémové lidi, kteří budou klubu škodit nebo způsobovat interní rozepře. Nechceme mít v klubu ani pasivní členy, o kterých celý rok nevíme a kteří sotva dorazí na jeden sraz za rok. Bohužel už máme s tímto negativní zkušenost z minulosti a proto si každého potencionálního kandidáta na vstup do klubu nejdříve prověříme. Je to ostatně standardní postup snad ve většině klubů, kteří dbají na kvalitu, nikoliv na kvantitu.

V zásadě tedy přijetí nového člena probíhá tak, že se nám ozveš a projevíš zájem o vstup do klubu a my tě začneme zvát na naše akce nebo se můžeš zapojit proaktivně a navštěvovat nás z vlastní iniciativy. Tak jako tak postupně poznáš všechny naše členy, prožiješ s námi nějaký ten víkend na srazu, na projížďkách nebo v dílně a když bude panovat mezi námi symbióza, tak už zbývá jen formalita – vyplníš přihlášku, počkáš, až proběhne nejbližší valná hromada, kde proběhne hlasování o tvém vstupu do klubu a poté už jen složíš členský příspěvek a pak budeš oficiálně novým členem klubu.