Členové klubu

  • Petr Horák alias Shadow, v civilním zaměstnání technický ředitel v automotive. Jeho přezdívka ho docela dobře charakterizuje, protože Petr je tak trochu tajnůstkář. Petrovou silnou stránkou je jeho dobrácká povaha, díky které vyjde úplně s každým. Díky své práci má přístup snad ke všem moderním technologiím a jeho doménou je CNC výroba. Zkusil vyrobit dokonce i zadní buben na Babettu, který se momentálně dlouhodobě testuje. Petr je dlouholetým skalním členem Babetta klubu Brno, zcela sám na vlastní pěst zorganizoval jarní sraz v Jeseníkách v roce 2017. Rád kutí ve své dílně a zrenovoval už několik historických Babett do posledního šroubku. Je prvním členem klubu, který si dal dohromady Babettu s válcem z PA80. Má propracovanou palubní desku a vše vychytané do posledního detailu. Spousta z vás Shadowa ještě nikdy neviděla naživo, ale ano, je to třetí právoplatný člen BkB.
  • Pavel Majerek alias Babettista, v civilním zaměstnání projektový manažer v letectví. Pavel je zakladatelem Babetta klubu Brno. Pavlovou předností jsou organizační dovednosti a ucelený přehled o všech modelech Babett včetně historických souvislostí. Pavel provozuje YouTube kanál s názvem Babetta, kam převážně nahrává zajímavé videa z klubového nebo vlastního ladění, závodů a projížděk, dále působí na své soukromé FB stránce Pavel Majerek a jeho svět Babett, kde rozebírá různé technické zajímavosti, historická fakta nebo situaci v Babetta komunitě. Pavel adminuje FB stránku Babetta burza CZ/SK, což je největší ryze zaměřená burza na FB. Pavel v minulosti zorganizoval nebo se spolupodílel na organizaci legendárních srazů Vápenky, Šardice, Želivka. Největší zásluhu má v organizaci prvního ročníku 12h závodů v Kopřivnici. Pavel se posledních pár let zabývá laděním Babetta motorů, vývojem různých doplňků na Babettu. Poslední dobou vyvíjí doplňky na platformě Arduino. Foto je ze srazu Želivka. V pozadí kolegové z Babetta klubu Ústí nad Labem.

  • Richard Vylášek alias Ridchey, v civilním zaměstnání technik v elektrárně. Richard je šikovný klubový kutil. Vyrobil desítky různých vychytávek na Babetty od inverzního kladiva přes vytahovák gufer, štětky do výfuku, kolínek karburátorů, led osvětlení, atd. Richard je největší klubový expert přes mopedy Korado. Richard je dlouholetým adminem hlavního Babetta fóra Babetta CZ/SK, což mu zabírá hodně času. Ochotně tam každému radí a díky němu má skupina velkou úroveň. Jeho srdcovka je závod Rallye Kozel Bouzov. Na foto pro zajímavost Vápenkovská kapsa.