Členové klubu

Seznamte se s námi (zleva doprava) :

  • Petr Horák alias Shadow, v civilním zaměstnání technický ředitel. Jeho přezdívka ho docela dobře charakterizuje, protože Petr je tak trochu tajnůstkář. Petrovou silnou stránkou je jeho dobrácká povaha, díky které vyjde úplně s každým. Díky své práci má přístup snad ke všem moderním technologiím a jeho doménou je CNC výroba. Zkusil vyrobit dokonce i zadní buben na Babettu, který se momentálně dlouhodobě testuje. Petr je dlouholetým skalním členem Babetta klubu Brno, zcela sám na vlastní pěst zorganizoval jarní sraz v Jeseníkách v roce 2017. Rád kutí ve své dílně a zrenovoval už několik historických Babett do posledního šroubku. Je prvním členem klubu, který si dal dohromady Babettu s válcem z PA80. Má propracovanou palubní desku a vše vychytané do posledního detailu.

  • Pavel Majerek alias Babettista, v civilním zaměstnání projektový manažer. Pavel je zakladatelem Babetta klubu Brno. Pavlovou předností jsou vynikající organizační schopnosti a dokonalý přehled o všech modelech Babett včetně historických souvislostí a odlišností mezi díly. Pavel vymyslel nový model Babetta 227, který se ujal a je používán širokou veřejností. Provozuje YouTube kanál s názvem Babetta. Pavel zorganizoval nebo se spolupodílel na organizaci několika srazů od Vápenek, Šardic až po Želivku a největší zásluhu má v organizaci prvního ročníku 12h závodů v Kopřivnici. Kromě Babett sestrojil ojedinělé motokolo se spalovacím motorem pro děti od 6 let, na kterém můžou legálně jezdit děti po silnici. Důvodem tohoto úsilí byl fakt, že chtěl jezdit se svým synem na projížďky nebo cestovat ještě dřív než syn dosáhne věku 15 let a bude si moci udělat papíry na Babettu. Pavel se zabývá posledních pár let laděním Babetta motorů, vývojem různých doplňků na Babettu, výrobou nebo zajišťováním výroby kvalitnějších náhradních dílů. Pavlovým snem je procestovat na Babettě zajímavé místa na světě a jeho srdcovka jsou Alpy.

  • Jakub Okruhlica alias Kuba, student gymnázia. Nejmladší člen našeho klubu, který teprve nedávno dosáhl plnoletosti. Kuba dělá servis ve svém okolí přátelům a známým. Na svůj mladý věk má perfektní přehled o komponentách a historii Babett (vyhrál vápenkový kvíz 2017), dokáže spravit cokoliv včetně např. repase olejových tlumičů. Je členem debatního kroužku, takže je to takový náš řečník, který umí diskutovat na úrovni a řešit věci diplomaticky. Díky Kubovi se stal náš klub oficiálním, protože zajistil veškerou byrokracii kolem vzniku zapsaného spolku, sepsal stanovy, kodex a ostatní základní dokumenty, oběhal všechny úřady, což je běh na velmi dlouhou trať. Kuba se chce angažovat do budoucna v politice a my tam jeho potenciál vidíme už teď.

  • Richard Vylášek alias Ridchey, v civilním zaměstnání revizní technik. Richard je šikovný klubový kutil. Vyrobil desítky různých vychytávek na Babetty od inverzního kladiva přes vytahovák gufer, štětky do výfuku, kolínek karburátorů, led osvětlení, atd. Richard je největší klubový expert přes mopedy Korado. Richard je dlouholetým adminem hlavního Babetta fóra Babetta CZ/SK, což mu zabírá hodně času. Ochotně tam každému radí a díky němu má skupina velkou úroveň. Jeho srdcovka je závod Rallye Kozel Bouzov.