Aktuality

7.5.2022 – Přidali jsme nové menu „Nabídka z dílny„, kde nabízíme v malých sériích kvalitní produkty našeho klubu. http://babettaklubbrno.cz/nabidkazdilny/

POZOR. Probíhá registrace na závod Babetta economy run. Více informací najdete v tomto odkazu http://babettaklubbrno.cz/economyrun

1.1.2022 – Vážení kolegové a příznivci,
v roce 2022 chystáme zajímavé aktivity a akce. Sledujte záložku Akce klubu, která se bude postupně upřesňovat.

Letní sraz v Šardicích
Koronavirové období pěkně zamávalo s akcemi klubu v roce 2020 a částečně i v roce 2021, ale pro letošek je již domluven opět letní sraz v Šardicích, který se bude konat 16-18.7.2021. Již teď provádějte prosím rezervace ubytování na https://www.penzionsardice.cz/ , neboť počet lůžek je omezen jen na cca 30 a v lednu zbývalo neobsazených jen posledních pár lůžek. Pokud plánujete přijet pod stan, tak není problém.

19.9.2020 – Babetta klub Brno se zúčastnil mistrovství světa mopedů Rallye Kozel Bouzov. Richard obsadil první místo v kategorii Babetta.

5.9.2020 – Babetta klub Brno se zúčastnil nejprestižnějšího Babetta závodu a to 12h závod v Pánově. V královské kategorii Speciál obsadil 1 místo. Babetta odjela bez jediné poruchy. Pavel si zranil koleno při pádu, které vyžadovalo operaci. Bude se teď mnoho měsíců zotavovat.

14-16.8.2020 – proběhne 13.ročník tradičního srazu v Šardicích

Program srazu
pátek 14.8 – příjezd, ubytování, k večeru odborná přednáška, debata (dovezte ssebou vychytávky, se kterými se chcete pochlubit před ostatními)
sobota 15.8 – vyjížďka s VIP exkurzí (nové místo, ne Motomax), hromadné focení, soutěže (co si dovezete za ceny/vymyslíte, to rozdáme/to si zahrajeme aneb v duchu Vápenek Babeťťáci Babeťťákům), odborná přednáška, diskuze s VIP osobnostmi z Babetta komunity
neděle 16.8 – odjezd v průběhu dne

Jsou vítání všichni, kteří mají společný zájem o mopedy značky Babetta, chtějí se dozvědět zajímavé věci kolem Babett, popovídat s fajn lidmi a nechtějí dělat problémy (přílišná opilost, agresivní chování, nadávání, urážení pořadatelů či jiných návštěvníků srazu, apod.) Takové chování na náš sraz nepatří a pokud se tak někdo bude chovat, bude vykázán ze srazu bez nároku na vrácení peněz za ubytování.

Neváhejte s rezervací, penzion má 33 lůžek, víc než půlka je (k 20.7) již zarezervovaná. Kdo propásne rezervaci lůžek, je ještě alternativa stanování na zahradě ve stanu, ale počasí bez deště vám bohužel nezaručíme. Vloni bylo na zahradě a přilehlých polích docela dost myší, tak bacha na to, aby vám neprožraly díru do stanu 🙂

17-19.7.2020 – proběhne soukromý sraz členů Babetta klubu v ATC Smraďavka. Viz https://atc-smradavka.cz/ . Chcete-li, můžete se stavit na kus řeči nebo se zúčastnit projížďky.

13.5.2020 – letní sraz Šardice bude. Hlaste nám svoji účast v události https://www.facebook.com/events/802610586920054/, ať předběžně víme, kolik dorazí lidí. Letos si každý zařizuje ubytování sám přímo s majitelem objektu (tak, jak to bylo na Vápenkách).

7.5.2020 – nějaké kolínka na D16 by byly. Kontaktujte nás včas než se zase vyprodají.

6.5.2020 – Tak nakonec v červnu do těch Alp nejedeme, ale dovolenou určitě zrealizujeme, jakmile to bude možné a otevřou se hranice. Buďto ještě letos nebo příští rok.